Titulní obrázek

Automobilka Suzuki prodává velmi výhodně model SX4

Publikováno: 19.září 2012

Japonská automobilka Suzuki nyní nabízí výhodný model. Je jím Suzuki SX4. Vůz se řadí mezi nejlevnější čtyřkolky. Momentálně je navíc v prodeji za velmi slušnou cenu.

Zima tu bude co nevidět a zase začne dohadování o tom, zda je čtyřkolka vhodná, nebo naopak není. Suzuki SX4 je jedním z modelů, které nabízejí pohon všech kol 4x4 za velmi zajímavé ceny. Nyní přichází na náš trh i limitované speciální edice za zvýhodněnou cenu, takže čtyřkolku můžete mít od 354 900 korun. Což je vcelku slušná nabídka.

Limitovaná edice SE je k dispozici s benzínovým motorem 1,6 l. K základní výbavě, ve které je i centrál či klimatizace, dostanete navíc stabilizační systém ESP, boční airbagy, optický paket s novými koly, sedadly a doplňky a také metalízu bez připlatku. Začíná se na 289 900 korun, s pohonem 4x4 pak na 354 900 korun.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Další verze má odlišné jen menší detaily, ovšem ve výbavě je i navigační systém. Předokolka Suzuki SX4 pak stojí 359 900 korun, verze s pohonem všech kol přijde na 399 900 korun.

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich